Spraigā spēlē uzvara papildlaikā

BK Daugavpils novads kārtējo spēli LBL3 aizvadīja viesos kur tikās ar Jēkabpils Lūši/Sporta centrs. Spēles pamatlaiks uzvarētāju nenoteica, tāpēc bija nepieciešams pagarinājums, kurā pārāki izrādījās novada spēlētāji, un spēli uzvarēja ar rezultātu 82:75.

Novada basketbolisti pirmo ceturtdaļu iesāka lēnām, un zaudēja to ar 14:20. Spēles otrajā ceturtdaļā BK Daugavpils novads komanda bija iedzinējos ar 9 punktu deficītu, tomēr pirmo puslaiku izdevās noslēgt jau ar +2 (40:38).

Otrais puslaiks aizritēja punkts punktā. Nerezultatīvā trešā ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti 48:48. Minūti pirms pamatlaika beigām Daugavpils novada komanda bija vadībā ar četru punktu pārsvaru, taču to neizdevās noturēt, un uzvarētāju noteikšanai bija vajadzīgs papildlaiks. Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 68:68.

Papildlaikā divreiz vairāk punktu nekā pretinieki guva BK Daugavpils novada komandas spēlētāji un spēli noslēdza savā labā.

15.11.2019 Jēkabpils SN
Jēkabpils Lūši/Sporta centrs – BK Daugavpils novads 75:82 (20:14, 18:26, 10:8, 20:20, 7:14)