Sāpīgs zaudējums Salacgrīvā

Kārtējo spēli Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas pamatturnīra Austrumu apakšgrupā aizvadīja BK Daugavpils novads izbraukumā tiekoties ar BK Salacgrīva. Diemžēl, tika atzīts mājinieku pārākums ar rezultātu 90:64.

Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā: pirmo ceturdaļu novada komanda noslēdza ar 8 punktu pārsvaru (25:17), bet otrajā ceturtdaļā mājinieki atguvās un puslaiku noslēdza jau ar 3 punktu pārsvaru – 46:43 (otrā ceturtdaļa 29:18).

Otrajā puslaikā Daugavpils novada basketbolisti guva tikai 21 punktu, uz ko Salacgrīva atbildēja ar 44 punktiem (trešā ceturtdaļa 22:8, ceturtā – 22:13).

Daugavpils novada komandā rezultatīvākais bija M. Gurjančiks kurš guva 12 punktus (4 rezultatīvas piespēles, 5 pārķertas bumbas). Pa 9 punktiem pievienoja R. Spīķis (6 atl. b.) un V. Gurjančiks.

Mājinieku rindās rezultatīvākie: R. Kānītis – 21 punkts, K. Kalniņš – 17 p., E. Šilbergs – 15 p., 8 atl. b.

Spēles protokols

Nākamo spēli BK Daugavpils novads aizvadīs mājās 13. decembrī 20:00. Lāču pamatskolas sporta zālē tiks uzņemta BK Krāslava/Sporta skola komanda.