Kaimiņu duēlī uzvar Daugavpils novada basketbolisti

Piektdienas, 13. decembra, vakarā Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas austrumu apakšgrupas spēlē tikās BK Daugavpils novads un BK Krāslava/Sporta skola. Spēle noslēdzās ar Daugavpils novada spēlētāju uzvaru ar rezultātu 78:68 (23:14, 16:8, 20:22, 19:24).

No spēles pirmajām minūtēm mājinieki izvirzījās vadībā, un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar pluss 9. Arī otrajā ceturtdaļā Daugavpils novada komanda turpināja dominēt laukumā, un puslaikā ejot jau bija iekrājuši 17 punktu pārsvaru 39:22.

Pēc pārtraukuma spēle izlīdzinājās, taču viesiem nesanāca atgūt zaudēto. Trešā ceturtdaļa noslēdzās 59:44, un, skanot tiesnešu pēdējai svilpei, Daugavpils novada basketbolisti svinēja uzvaru ar 10 punktu pārsvaru.

R. Spīķis guva 23 punktus (7 atl. b.), Ē. Kreipāns – 15 punkti un 7 rezultatīvas piespēles.

Spēles protokols

Turnīra tabulā BK Daugavpils novads ieņem 8. vietu, deviņās spēlēs iekrājot 14 punktus. Salīdzinot ar pretiniekiem, ir viena spēle rezervē, un divu punktu deficīts salīdzinot ar 4. vietu.

Nākamās divas spēlēs BK Daugavpils novads aizvadīs izbraukumā: 27. decembrī tiksies ar Rugāju SC, 10. janvārī – SK Rūjiena.