BK Daugavpils novads uzvar arī līderus

Sestdien BK Daugavpils novads aizvadīja kārtējo spēli Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijā. Lāču pamatskolas sporta zālē tika uzņemti apakšgrupas līderi BK Carnikava, un svinēta uzvara ar rezultātu 79:65 (12:13, 29:15, 21:16, 17:21).

Pēc neizteiksmīga spēles sākuma, novada komandas spēlētāji spēja saņemties un puslaikā ejot jau bija iekrājuši 13 punktu pārsvaru. To izdevās noturēt arī otrajā puslaikā, un spēli uzvarēt ar 14 punktu pārsvaru.

Carnikavas komandai šis bija pirmais zaudējums sešās spēlēs, bet tomēr viņiem izdodas saglabāt pirmo vietu turnīra tabulā. Savukārt ar divām uzvarām un trim zaudējumiem BK Daugavpils novads ieņem 9. vietu.

Rezultatīvākais spēlētājs Daugavpils novada komandā bija Z. Saulītis kurš guva 20 punktus (6 pārķertas bumbas). 16 punktus pievienoja M. Gurjančiks. Zem groza labākais bija R. Spīķis kurš izcīnīja 13 atlēkušās bumbas.

BK Carnikavas komandā 21 punktu guva kapteinis R. Dovgjallo.

Nākamās trīs spēles BK Daugavpils novads aizvadīs izbraukumā, un mājās atgriezīsies ar spēli pret BK Krāslava/Sporta skola, kas notiks 13. decembrī 20:00.