BK Daugavpils novads gadu noslēdz ar uzvaru

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas 2019. gada pēdējo spēli aizvadīja Daugavpils novada basketbola komanda, izbraukumā tiekoties ar Rugāju SC komandu. Veiksmīgāki bija novada basketbolisti, un spēli uzvarēja ar rezultātu 78:62.

Spēle sākās ar mājinieku Rugāju SC 5:0 izrāvienu, bet tad Daugavpils novada basketbolisti guva 14 bez atbildes punktus. Ceturtdaļa noslēdzās 9:14 BK Daugavpils novads labā. Otrajā ceturtdaļā novada basketbolistiem izdevās sasniegt pat 17 punktu pārsvaru, taču to noturēt neizdevās, un pārtraukumā ejot tikai 4 punktu pārsvars (28:32).

Pēc atgriešanās laukumā, līdz trešās ceturdaļas vidum, spēle ritēja punkts punktā, bet tad savu pārākumu sāka demonstrēt Daugavpils novads, ceturtdaļu noslēdzot ar 10 punktu pārsvaru (44:54). Ceturtajā ceturtdaļā pārsvaru izdevās palielināt, un spēle noslēdzās ar +16 Daugavpils novada labā.

BK Daugavpils novada komandā diviem spēlētājiem izdevās sasniegt double-double: R. Spīķim 21 punkts un 11 atlēkušās bumbas, M. Umbraško 10 punkti un 12 atl. b. 14 punktus pievienoja G. Lazda (9 atl. b.).

Rugāju SC – Daugavpils novads 62:78 (9:14, 19:18, 16:22, 18:24)

Nākamo spēli novada basketbolisti 10. janvārī aizvadīs Rūjienā, tiekoties ar vietējo SK Rūjiena.