Basketbolisti gadu sāk ar minimālu zaudējumu

Kārtējo spēli Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas pamatturnīra Austrumu grupā aizvadīja BK Daugavpils novads basketbolisti izbraukumā tiekoties ar SK Rūjiena komandu. Diemžēl novada basketbolisti piedzīvoja minimālu zaudējumu 67:70.

Spēles pirmo ceturdaļu Daugavpils novada basketbolistiem izdevās uzvarēt ar 9 punktu pārsvaru, taču puslaikā dodoties mājinieki atspēlējās, un izvirzījās vadībā ar viena punkta pārsvaru.

Atgriežoties laukumā, komandas rādīja spraigu un līdzīgu basketbolu, taču SK Rūjiena, pirms pēdējās ceturtdaļas, izvirzījās vadībā ar 4 punktiem. Ceturtajā ceturdaļā mājinieki bija vadībā pat ar 10 punktu pārsvaru, bet novada basketbolistiem izdevās pārsvaru dzēst. 30 sekundes pirms ceturdaļas beigām Ē. Kreipānam izdevās rezultātu izlīdzināt, taču tad sekoja kļūdas, un zaudējuma ar -3.

J. Vilcānam 22 punkti un 16 atlēkušās bumbas. M. Gurjančiks un Ē. Kreipāns guva pa 13 punktiem katrs.

SK Rūjiena – BK Daugavpils novads 70:67 (11:20, 24:14, 18:15, 17:18)

17. janvārī 20:00 Daugavpils novada basketbolisti visus līdzjutējus gaidīs Lāču pamatskolas sporta zālē, kur tiksies ar viesiem no Cēsīm.