Atkal pieviļ precizitāte

Pēdējo mājas spēli LBL3 pamatturnīra Austrumu grupā aizvadīja BK “Daugavpils novads”. Svētdien tika piedzīvots sāpīgs zaudējums BK “Salacgrīva” ar rezultātu 58:74

Spēles likteni izšķīra metienu precizitāte, kas, diemžēl, mājiniekiem bija gaužām zema – no spēles 28% (trīs punktu metieni 6 no 35). Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar minimālu viesu pārsvaru 22:20, bet lielajā pārtraukumā ejot Daugavpils novada basketbolisti zaudēja ar -9 (32:41).

Trešajā ceturtdaļā “Salacgrīva” basketbolisti pārsvaru palielināja līdz 16 punktiem (42:58). Pēdējā ceturtdaļā mājinieki vēl mēģināja glābt situāciju, bet pietuvoties pretiniekam zem 10 punktu starpības tā arī neizdevās.

BK Daugavpils novads – BK Salacgrīva 58:74 (20:22, 12:19, 10:17, 16:16)

Pamatturnīra pēdējo spēli novada basketbolisti aizvadīs 6. martā izbraukumā tiekoties ar Valmiera Glass VIA-3.